БЕЗПЕКА ДІТЕЙ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ

Останнім часом збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю. Зокрема, йдеться про вплив соціальних мереж в інтернеті. Для підвищення обізнаності вчителів, керівників закладів освіти, батьків та їхніх дітей МОН розробило рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків.

Затверджено Порядок здійснення медичного обслуговування учнів у закладах загальної середньої освіти

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти" від 20 січня 2021 року №31.

Відповідно до затвердженого Порядку, медичне обслуговування учнів здійснюється медичним працівником, який, як правило, входить до штату закладу освіти. У разі відсутності у закладі освіти медичного працівника, заклад освіти укладає із закладом охорони здоров’я, що провадить господарську діяльність з медичної практики (сестринська справа, педіатрія, загальна практика – сімейна медицина), закладом з надання первинної медичної допомоги – територіальним центром первинної медико-санітарної допомоги або фізичною особою-підприємцем, які провадять господарську діяльність з медичної практики, договір про медичне обслуговування учнів.

Мій перший найкращий зошит

На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.08.2012р. протокол №8/2-2 «Про впровадження нових стандартів початкової освіти», рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.08.2012р. протокол №4 «Про підсумки розвитку освіти області у 2011/2012 навчальному році та завдання на 2012/2013 навчальний рік», наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.09.2012р. №501 «Про реалізацію в області Державного стандарту початкової загальної освіти», плану роботи районного методичного кабінету, відповідно наказу по відділу освіти Погребищенської райдержадміністрації від 07.10.2016 р. №186 та з метою забезпечення умов для підвищення самооцінки, розвитку навичок саморегуляції емоційних станів, комунікативних умінь та сприяння процесу становлення позитивних відносин у дитячій групі, зміцнення психологічних та емоційних стосунків між дорослими і дітьми, провести з 7 листопада 2016 року по 2 березня 2017 року Акцію «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» в рамках обласного проекту «Я – першокласник!».