«Мова дорослих - взірець для наслідування»

Матеріали до занять батьківського всеобучу

Мова - це «символічний ключ до культури»

(Е. Сепір)

Із нервовим прискоренням рухається час. Змінюється політична карта світу, відходять у небуття донедавна всесильні доктрини, знову стає ціннісним те, що вважалось пережитком минулого і як таке зневажалось та переслідувалось тими, хто вважав себе уособленням прогресу і підганяв інших до  світлого майбутнього».

Відповідальність батьків за збереження здоров'я дітей

«Живі квіти землі» - так поетично назвав ді-тей М. Горький. І ми з вами повинні зробити все для того, щоб дати можливість цим квітам повністю розквітнути, розпустити пелюстки.

Тому сьогоднішня наша розмова про відповідальність батьків за збереження здоров'я дітей.

Причини й наслідки дитячого алкоголізму.

До проблеми дитячого алкоголізму зверталися різні вчені: медики, педагоги, психологи, які виділяли причини алкоголізму в дітей, а також його наслідки. Уявимо причини й наслідки алко¬голізму для дитячого організму, відповідно до їхнього віку, у вигляді таблиці.

З наведеної таблиці видно, що долучення дітей і підлітків до спиртних напоїв найбільш інтенсивно проходить у трьох вікових періодах: ранньому дитинстві, дошкільному й молодшому шкільному віці, дитячому та юнацькому віці.

Виховуємо особистість в сім'ї

Шановні батьки! Ви добре розумієте, що основи моральності, безумовно, формуються в сім'ї. Перші уроки «не можна» і «можна», перші прояви тепла і участі, жорстокості і байдужості, безумовно, формуються в сім'ї.

Любов – це шлях до серця дитини

Практичний психолог Погребищенської СЗШ №2 Л.С.Мельникова

Виростити емоційно здорову  дитину нині стає дедалі складніше. Адже наш час – це час неспокою та нестабільності. Як правило, дорослих найбільше турбує, де і як заробити гроші, щоб покращити матеріальний стан своєї сім’ї. Акцентуючи увагу на цьому аспекті людського буття, ми втрачаємо те, без чого людина перестає бути людиною.  Збагачуючись матеріально, людина часто бідніє емоційно й духовно. Існує безліч інших проблем, які непокоять батьків: небезпека наркоманії, алкоголізму. Росте рівень злочинності, ніхто не захищений від насильства. Тому батьки бояться за життя своїх дітей. Як розв’язати ці проблеми на благо дітей?

Відвідувачі сайту

1191865