Випускникам 9 класів 2020!

Дорогі – дев’ятикласники, педагоги, батьки!

Щиро вітаю вас із закінченням основної школи!

Дев’ять років у школі – це шлях від перших літер у букварі до пізнання законів життя, всього того, що надбало людство за довгий період свого розвитку. Вам вдалося подолати труднощі перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки. Вітаючи вас із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову освіту, впевнений, що знання, набуті в школі за роки навчання, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.

Пам’ятайте, що школа чекатиме на вас у новому навчальному році. Навчання у старшій школі допоможе підготуватися до вибору майбутньої професії: ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, взяти участь у яскравих конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях.

Сьогодні також ви маєте право вибору навчання у інших навчальних закладахі. Та скрізь, де ви будете продовжувати навчатися, гордо несіть звання випускника своєї рідної школи, у стінах якої були проведені перші уроки Добра, Справедливості, Любові і Краси . Вчителі завжди намагалися дати вам ґрунтовні знання з основних наук, відкривали перед вами нові горизонти пізнання.

Дякую вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, безмежне терпіння та щоденне виконання такої високої місії, як виховання підростаючого покоління!

Мої найщиріші вітання вам, шановні батьки, бабусі та дідусі. Сьогодні ваші діти та онуки зроблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть  родовід, віддаючи сили і знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.

Дорогі дев’ятикласники!

Бажаю кожному з вас знайти себе, досягнути всіх цілей та втілити всі мрії, а головне – завжди залишатися людиною!

У добру путь!

Директор школи П.В. Коротун