Шановні Колеги!

Раді запросити вас до участі у вебінарі: Рік математики в Україні. Результативна природничо-математична освіта в початковій школі.

Вебінар буде проведений  26 березня з 11:00 до 13.00

Під час вебінару ви:

- познайомитесь з варіативними шляхами впровадження концептуальних засад Нової української школи в практику вашого закладу освіти;

- дізнаєтесь чому сінгапурська математична освіта є такою ефективною, в чому її особливості та як можна використати цей досвід у власному закладі при навчання учнів математики вже з першого класу;

- отримаєте поради, як реалізувати завдання концепції НУШ у власному закладі щодо формування в учнів однієї з ключових, науково-природничої компетентності, і в чому тут допоможе авторський навчальний курс “Я досліджую світ”.

Запрошуємо взяти участь у заході керівників закладів загальної середньої освіти, методистів та викладачів, які опікуються питаннями початкової освіти, вчителів початкових класів, всіх, хто зацікавлений у розвитку початкової освіти.

Спікери вебінару:

- Ольга Коршунова, ініціаторка та методологиня проєкту “Я-дослідник”, головний редактор ТОВ “Видавничий дім “Освіта”

- Дарина Васильєва, авторка адаптації курсу “Математика” за сінгапурською методикою

- Наталія Гущина, співавторка навчально-методичних посібників курсу “Я досліджую світ”

Долучайтеся до онлайн конференції під час відеотрансляції, 26 березня з 11:00 до 13.00

на Youtube проекту “Якість освіти”  та на наших Facebook сторінках:

Залишайте запитання та побажання в коментарях  під відео :)

Зареєструватися на та залишити заявку на отримання сертифікату.

Дякуємо, що ви з нами!

З повагою, команда проєкту “Я-дослідник”