Тарас Григорович Шевченко - геніальний Кобзар українського народу

У кожного народу є великі поети, яких знають і дорослі, і діти. У поляків – Адам Міцкевич, у німців – Й.В. Гете, англійці мають Вільяма Шекспіра, італійці – Аліг’єрі Данте. Росія гордиться своїм О.С. Пушкіним, а ми, українці, – Тарасом Григоровичем Шевченком. Усе, що з ним пов’язане, дороге нам і рідне.

Такими словами розпочалася виховна година «Тарас Григорович Шевченко -  геніальний Кобзар українського народу». Метою заходу було показати значимість постаті митця для всього людства, виховувати повагу й шану до  геніального поета та художника України  Т.Г. Шевченка.

Семикласники згадали життєвий і творчий шлях поета, декламували вірші, співали пісні на слова Шевченка: «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати», «Люлі, люлі, мій синочку…». Виступ учнів супроводжувався презентацією.

На святі також прозвучала пісня «По діброві вітер виє» у виконанні вчителів української мови та літератури Н.С. Чорноус і Н.О. Бенеди.

Завершився захід словами: «Нехай же Кобзар буде у кожному домі, щоб слово Тарасове, незабуте і нині, вічно ходило по Україні».

Н.В. Нікольчук, класний керівник 7-А класу.