Родинне свято «Весна і мама»

За вікном весна. Пора, що приносить відчуття свіжості, аромат талого снігу та тепло сонця. А ще свято найпрекраснішої половини людства - свято 8 Березня, свято жінок, берегинь родинного гніздечка. І саме це свято є символом усього найкращого в житті - сердечності, доброти, кохання, радості й тепла.

У день 8-го Березня кожний намагається привітати своїх дорогих мам, жінок, подруг, бабусь, послати їм найтепліші слова. Такі ж щирі, теплі вітання звучали і в нашій школі 5 березня. Учні 4 – Б класу підготували для своїх мам  родинне свято « Весна і мама ». У святково прибраній актовій  залі школи   зібралися всі  матусі , бабусі. Діти дарували їм щирі побажання, пісні й танці, гуморески та власноруч виготовлені квіти. Цікаво пройшли конкурси, де учні разом з мамами показали свої уміння і кмітливість. Промінець добра і любові торкнувся кожного серця і дорослих і дітей.

Класовод 4Б класу Лавровська Л.Л.