Тиждень хімії 2020

З 23.02 по 28.02.2020 в школі проводився тиждень хімії . В рамках  тижня було проведено конкурс стінгазет  серед учнів 7-11 класів. Проведена конференція на тему «Система , що змінила світ» (серед учнів 8-А та 8-Б класів).

Серед питань , що виносились на конференцію були: «Життя і наукова діяльність Д.І.Менделеєва», «Історія відкриття періодичної системи», «Форми періодичної системи», «Цікаві факти про значення хімічних елементів в природі та житті людини», «Хімічні елементи в літературних творах», «Значення періодичного закону»; проведено конкурс загадок про хімічні елементи.

Активну участь у конференції прийняли Любарська Анастасія 8-А, Мурлик Дарина 8-А, Шлапак Алісія 8-А, Ставнійчук Дмитро 8-А, Задернівська Яна 8-Б, Калін Марія 8-Б, Ярова Аліна 8-Б, Янчук Костянтин 8-Б, Ковтонюк Юлія 8-Б. Серед учнів 9-х класів була проведена вікторина на тему «Як я знаю хімічні речовини?».

Семикласники мали змогу пограти в навчальну комп’ютерну гру «Природознавець. Хімія».  Учні 10 -11 класів прийняли участь в конкурсі відеоматеріалів та презентацій на тему «Ця цікава наука хімія»: учні підготували презентації на теми «Вплив алкоголю на здоров’я людини»( Подуфала Вероніка 10 кл), « Вплив енергетичних  напоїв на здоров’я людини» Сидорук Юлія, Хмелюк Марина( 10кл), «Про шкідливість фастфудів» - Бобрик Олександр, Супрун Вікторія (10 кл),  «Використання неметалів в житті людини»  - Варсуляк Анастасія (11 кл), «Вплив нітратів на здоров’я людини» Тавровський Антон (11кл).

Переможці конкурсів були відзначені грамотами на загальношкільній лінійці.

Учитель хімії Погоріла О.Ю.