Тиждень здорового способу життя 2019-2020

Відповідно до наказу з метою поглиблення знань учнів щодо принципів  здорового способу життя, виховання відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я громадян як найвищої цінності, формування у дітей навичок здорового способу життя, активної життєвої позиції, розуміння життєвих ситуацій  3, 4 та 14 лютого 2020 року у  школі було проведено тиждень здорового способу життя.

У рамках тижня проведено такі заходи:

3 лютого – Рубрика «Це цікаво знати» допомагала школярам поглибити знання про корисні чинники впливу на здоров’я людини.  Конкурс кмітливих та допитливих направлений на розвиток у дітей логічного мислення та спостережливості.

4 лютого діти мали можливість переглянути відео з цікавими порадами щодо формування корисних звичок завершився танцювальним флешмобом.

14 лютого день розпочато лінійкою «Правила здорового способу життя», підготовленою  учнями 9- Б класу Човганом Максимом та Вегерою Станіславом.

Упродовж дня проходила  гра-квест, у якій учні мали можливість, рухаючись станціями, з поданих букв скласти термін і дати його визначення, відгадати предмети, що знаходяться у чорному ящику, знайти терміни - чинники впливу на здоров’я. визначити етапи розвитку конфлікту, які були відсутні в алгоритмі та скласти  вірш про здоров’я.

Найактивніші учасники тижня відзначені високими балами з основ здоров’я.

Вчитель основ здоров'я Чорноус Н.С.