День зустрічі птахів - 2020

Увага! Конкурс!

З 15 лютого по 15 квітня 2020 року проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "День зустрічі птахів - 2020". Для участі в конкурсі необхідно виготовити штучні пташині будівлі (шпаківні, синичники, дуплянки) і вивісити їх в період з 15.03.2020 до 30.03.2020 року. Необхідно зробити фото, які відображають виготовлення і розвішування будиночків для птахів і подати ці фото вчителю біології до 15 квітня 2020 року. Участь в конкурсі індивідуальна. Вік учасників 10-17 років. Роботи будуть надіслані до Київського еколого-культурного центру. Підсумки конкурсу будуть підведені у травні 2020 року. П'ять кращих робіт будуть відзначені цінними подарунками - мобільними телефонами. Проявіть свою творчість і отримайте нагороду! Детальніше про конкурс на сайті Київського еколого-культурного центру.  Про участь у конкурсі адміністрація школи просить повідомити до 14.02.2020 р.

учителька біології Мамчур Є.І.