Збори батьків майбутніх першокласників 2019

Початкова школа – це країна дзвінкого сміху, щасливих сяючих очей, перших радощів, відкриттів, а також - це фундамент шкільної освіти, від якого залежать знання і успіхи дитини у майбутньому житті.

Щороку наша школа гостинно запрошує шестирічних діток у «Школу майбутнього першокласника», мета якої організувати дітей у новому колективі і незвичній для них атмосфері, полегшити перехід від дитячого садка до школи, позитивно налаштувати малят до навчання. Водночас вчителі, знайомлячись  з дітьми, зможуть надати батькам індивідуальні консультації.

Так, 31 січня 2020 року відбулися  збори для батьків майбутніх першокласників.

Перед батьками виступила директор навчального закладу П.В. Коротун, який наголосив, що саме ці діти, які прийдуть до школи 1 вересня 2020 року, будуть навчатися 12 років і стануть учасниками нового освітнього проекту нашої держави. Розповів  про переваги та прогресивні зміни, які пропонує освітня реформа. Адже майбутні першокласники тепер будуть навчатися по-новому: опановувати знання та навички через діяльність, а під час ранкового кола вчитимуться висловлювати свої думки і слухати інших. Батьківські збори стали тим першим місточком для реалізації наступності між дошкільною та початковою  освітою, цінним важелем педагогічної взаємодії з батьками майбутніх першокласників.

Попереду ще копітка робота школи і батьків: потрібно організувати  якісний прийом першокласників, а мамам і татам  усвідомити себе в новій ролі – ролі батьків – першокласників.

Учителі початкових класів, які будуть працювати з першокласниками Суманєєва Н.В., Лавровська Л.Л      надали батькам практичні рекомендації щодо підготовки дітей до школи.

Тож запрошуємо майбутніх першокласників до нашої школи!

Ми раді кожній дитині і кожній родині!