Зоряна мрія 2020

30 січня 2020 року на базі Погребищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап конкурсу «Зіркова мрія-2020» солістів-вокалістів та читців серед вихованців закладів загальної середньої освіти району.

Конкурс проводився в рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості з метою виявлення талановитої творчої молоді, підтримки та стимулювання її професійного розвитку, встановлення творчих контактів між учасниками та обміну досвіду роботи, популяризації серед дітей творчої спадщини українського народу, кращих зразків пісенної та поетичної класики, сучасних українських та світових надбань, розширення і зміцнення міжнародних культурних зв’язків, сприяння інтеграції національного мистецтва до світового культурного простору.

Конкурс проводився у двох номінаціях: вокал  і художнє читання, та за віковими категоріями: молодша(1-5класи), середня(6-9класи) та старша(10-11класи) група. Виступи учнів оцінювалися відповідно до критеріїв оцінювання: відповідність репертуару віковій категорії виконавців, вокальні та акторські дані, рівень виконавської майстерності, авторське трактування та розкриття художнього образу, естетика костюма, сценічна культура, якість музичного супроводу, енергетика та самобутність виконання, оригінальність.

У конкурсі честь рідної школи захищали 7 учнів. З них: 2 учні - солісти-вокалісти та 5 – читці.

У номінації "солісти-вокалісти" журі визначило переможцем ученицю 6А класу Лівковську Вікторію, а в номінації "читці" - ученицю 8А класу Любарську Анастасію.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу та їх наставникам за високий рівень підготовки, виконавську майстерність, сценічну культуру, вокальні та акторські дані. Переможці районного етапу конкурсу представлятимуть Погребищенський район на обласному етапі конкурсу, який відбудеться в лютому 2020 року у місті Вінниця.

Бажаємо перемоги!

Вірш "Чого ви так зраділи вороги?". Автор Валентина Сторожук. Читає учениця 8А класу Любарська Анастасія.

Вірш "Сидить старенька мати біля хати". Автор Віктор Вітюк. Читає учениця 8Б класу Задернівська Яна.

Вірш "Матерям". Автор Валентина Сторожук. Читає учениця 9А класу Поліщук Владислава.

Вірш "Місто над Россю". Автор Лариса Семко. Читає учениця 9А класу Аврамчук Яна.

Вірш "Плакала жінка". Автор Лариса Семко. Читає учениця 10 класу Хмелюк Марина.

Українська народна пісня "Жайворонок". Виконує учениця 2А класу Хмелюк Ангеліна.

Пісня "Мир над Україною". Слова П.Муги, музика Р.Квінта.  Виконує учениця 6А класу Лівковська Вікторія.