Шашковий турнір

У  Погребищенській  ЗОШ№2  з  12  по  19  грудня    проходили  змагання   серед  учнів  початкових   класів   «Диво- шашки».  У  змаганнях  із  шашок  взяли  участь   майже  100 діток,  які  завзято  змагалися  за  призові   місця.

За  результатами  змагань  призові  місця  посіли:  Плюшко  Максим(3-Б), Солодонюк   Назар(3-Б), Сіренко  Ярослав(3-А),  Франчук  Ярослава(3-Б), Поткалюк  Юлія(3-А),  Гуменюк  Світлана(3-Б), Гончар  Надія(3-А), Рожанський  Денис(4-Б),  Вовк Назар(4-Б), Левченко  Максим(4-Б),  Плюшко  Максим(4-А), Погоріла  Анастасія(4-Б), Ільніцька   Альона(4-Б),  Тарасюк  Юлія(4-Б),  Кіпко  Яна (4-Б),Кіпко  Вероніка(2-А),Марач Софія(2-Б),Хмелюк Ангеліна(2-А),Кіпко  Віталій(2-А),Дибський  Володимир(2-А),Бесараб  Артем(2-Б),Кислиця  Євген(2-Б), Верещака  Роман(2-А),  Школьний  Роман(2-А).

Дорогі  переможці,  від  маленьких  перемог  крокуйте  до  великих.  Міцного  здоров’я  та  цікавих  зимових   канікул!

Вчитель  фізичної  культури  Т. В. Сивак