Баскетбол 2019

Одне з важливих завдань сучасної школи – виховувати фізично , морально , соціально й духовно здорову людину.

Над цим працювали вчителі фізичної культури Погребищенської ЗОШ №2 I-III ст. , а також учнівський спортивний клуб “Олімп” при сприянні дирекції школи,  зокрема директора школи Коротуна П.В. та завуча школи з навчально-виховної роботи Олексюк Г.Г. і завуча з виховної роботи Довганенко Г.Д.

Так протягом листопада учні ,відвідуючи уроки фізкультури і спортивні тренування з видів спорту, такі як: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс і гри в шахи, готувалися до спортивних змагань.

В рамках гімназіади школярів Вінницької області учні Погребищенської ЗОШ №2 взяли участь у районних спортивних змаганнях з баскетболу. Перемогу принесли учні середньої групи в баскетболі (3х3) в складі команди Янчука Костянтина, Лук’янчука Василя, Павліченка Юрія, Яцькова Олександра, Полинчука Сергія, Любченко Миколи, вони також вийшли переможцями в баскетболі (5х5).

Дівчата у складі учнів 9-А і 8-Б класів зайняли 2 місце, показавши чудову гру. У складі команди: Мусанова Діана (9-А),Мусанова Сніжана (9-А), Сіренко Юлія (9-А), Хамула Юлія (9-А),Мельник Алла (9-А), Нікольчук Катерина (8-Б), Хулап Катерина (8-Б) .

Старша вікова група юнаків у додатковий час перемогли учнів ЗОШ №1 з рахунком 20:16 на користь учнів ЗОШ №2 .

Перемогу святкували учні в складі капітана команди Бобрика Олександра , Бондарчука Олександра , Гальчука Богдана, Глущука Дмитра ,Шкурського Дмитра , Рєзанова Артура , Марача Ярослава , Чулого Владислава.

Чемпіонське звання отримали наші учні у змаганнях з настільного тенісу. Зокрема Журавльов Євгеній (9-А клас) , Корж Владислав (9-А клас), Братковська Аліна (10 клас), Сидорук Юлія (10 клас).

Чемпіонами району з шахів стали такі учні: Маковей Євгеній (10 клас), Максименко Ольга (10 клас), Янчук Костянтин (8-Б клас).

Щиро дякуємо начальнику відділу освіти Бутенко З. М. за сприяння участі наших дітей в районних і обласних спортивних змаганнях.

Учитель фізичного виховання Воровський О.С.