Батьківські збори 2019, короткий звіт

26 листопада у нас відбулися загальношкільні батьківські збори. Розпочалися вони з чудових вітальних виступів учнів школи. Свої здібності демонстрували танцювальний колектив з вітальним танцем. Учні 4А та 4Б класів подарували батькам чудові пісні. Також всіх присутніх вразили хлопці 9А класу прекрасним виконанням українського танцю.

В роботі зборів приймала участь лікар ЗПСМ Марункевич Т.П., яка познайомила присутніх з методами профілактики шкідливих звичок у дітей, а також розповіла про важливість проведення профілактичних щеплень. Заступник директора школи з ВР Довгененко Г.Д. познайомила присутніх з стилями виховання в сім'ї, а також про необхідність тісної співпраці сім'ї та школи в питаннях виховання підростаючого покоління. Завершилися збори виступом заступника директора школи з НВР Олексюк Г.Г., яка нагадала присутнім про основні правила проведення ЗНО та ДПА.