Дивосвіт дитинства

«Чарівний, світлий і ні з чим незрівняний

Світ дитинства, країни доброти, сміху і радості,

безмежного і безтурботного щастя.»

Під таким девізом 21 листопада 2019 року у 4-А класі пройшла відкрита виховна година «Дивосвіт дитинства».

Діти розповідали вірші про дитинство, про батьківську хату, про мамину пісню, бабусину казку. у виконанні Суської Вікторії та Казьмірук Антоніни прозвучали пісні про чарівний світ дитинства. Ансамбль учнів виконали композицію «Чомучки».

Із захопленням батьки та гості свята переглянули відеофільм «Якими ми були…».

Дитинство – це широке, залите сонцем, відкрите вітром мальовниче поле нескінченних можливостей, вражень, досвіду та відкриттів. Дитинство - це майоріння яскравих польових квітів, які дарують свою красу найрізноманітніших відтінків: неприборканого жовтого – дітей, які бігають і сміються на сонці, чудового синього – дітей, які хлюпочуться в морі, приголомшливого помаранчевого – дитячих очей, які захоплюють кожним відкриттям, і несподівано фіолетового – сміху, який підхоплює пообідній вітер. Ці яскраві прояви тривають лише короткий період дитинства, а потім йдуть назавжди, губляться в нескінченних  справах і заклопотаності дорослого життя.

То ж не примушуйте дітей ставати розсудливими занадто рано, нехай вони насолодяться всіма радощами свого дитинства!

Класовод    Суманєєва Н.В.

Вихователь ГПД   Краснюк Л.В.