Тиждень безпеки дорожнього руху 2019

В Погребищенській ЗОШ №2 І - ІІІ ступенів з 11 по 15 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд  заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

15 листопада проведено єдиний національний урок «Безпечна країна».

Цікавим став візит  в школу начальника сектору реагування патрульної поліції №1 капітана поліції Козки С.В., та начальника сектору реагування патрульної поліції №4 капітана поліції Мельничука О.А. Погребищенського відділення поліції,    які на загально-шкільній лінійці розповіли дітям про правила поведінки на дорозі, про права і обов'язки пішоходів, про дорожні знаки, дорожню розмітку, про автомобілі спеціального призначення та про відповідальність  та наслідки недотримання існуючих правил.

Школярі 1-4 класів взяли участь у шкільному конкурсі малюнків на тему «Знай, дитя! Безпека руху – це життя» .

Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організовувати розвивальне середовище з безпеки руху. З учнями 1-4 класів були проведені змістовні заняття з правил поведінки пішоходів під час переходу вулиць (класоводи Куніцька Л.М., Бачинька Л.Р., Ратошнюк А.А., Сторожук Т.П., Счаслива Л.Р., Лавровська А.І.,Лавровська Л.Л., Суманеєва Н.В.)

Учні 7-8 класів побували у бібліотеці де організовано виставку книг «Увага! Діти на дорозі!». «Уроки дорожньої безпеки», яку провела бібліотекар Бобкова Л.В.

Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був  цікавим, корисним та різноманітним.

Фахівець з охорони праці Шевчук А.Г.