Звіт про проведення тижня української мови та літератури 2019

Звіт про проведення тижня української мови та літератури у  Погребищенській ЗОШ №2 І – ІІІ ступенів (04. 11. – 08. 11.2019р.)

Метою тижня було донести до школярів красу і багатство української мови, формувати відчуття краси рідного слова, розвивати мовленнєві та творчі здібності учнів, збагачувати словниковий запас,виховувати любов до рідної мови та розуміння мелодійності, багатогранності рідного слова, необхідності мови для життя народу.

Тиждень розпочався урочистою лінійкою, присвяченою до Дня української писемності. Протягом тижня   серед 5-11класів були проведені різноманітні конкурси, вікторини: «Диво калинове», «Знавці української мови і літератури», конкурс ерудитів, «Зроби з мухи слона», «Єдинопочаток», складання тематичних акровіршів, створення малюнків  до фразеологізмів, літературна вікторина «З уст народу», написання твору на одну літеру та інше.

Учні завітали на перегляд відеожурналу «Знай, люби і бережи». У бібліотеці школи відвідали книжкову виставку «Чарівний світ літератури» і змогли обрати щось цікаве для читання. Було проведено відкритий урок літератури ( Тема уроку «Василь Королів-Старий «Хуха-Моховинка». Добро і зло в казці»,  учитель Яцькова Л.М., 5-Б клас  ), щоб пробудити інтерес до образного слова та усної народної творчості, почуття доброти та милосердя.

Старшокласники проявили свою самостійність, креативність, артистичність, красномовство, підготувавши змістовний і цікавий вечір відпочинку, чим і завершили предметний тиждень.

Найактивніших учнів було нагороджено грамотами та призами, а їхні роботи – високими оцінками (Решетнюк Софія, Поп’юк Ольга, Марчук Марія – 5-А, Стефанишин Вікторія, Горпинич Ліза, Носач Ірина – 5-Б, Козельська  Даша, Мельничук Вікторія, Андрощук  Андрій, Мельникова Вікторія і Даша – 6-А, Адамович Мирослава, Ілларіонова Ангеліна, Кісєльова Надія, Плахтій Олександр, - 6-Б, Степчук Анастасія – 7-А, Шлапак Алісія, Яцьков Олнксандр – 8-А, Ковтанюк Юлія, Ярова Аліна – 8-Б, Поліщук Владислава, Сіренко Юлія, Логвиненко Єгор – 9 -А, Подуфала Вєроніка, Глущук  Дмитро – 10кл., Варсуляк Анастасія, Тавровський Антон – 11кл. )

Проведення різноманітних заходів активізує в учнів пізнавальну діяльність, зростає інтерес до філології, розкриваються творчі здібності школярів.

Учителі української мови та літератури: Затоковенко Г. В., Яцькова Л. М.,Чорноус Н. С., Бенеда Н. О., Сидорук Т. П.