Ми - українці!

19 листопада під назвою "Ми-українці" серед шкіл Погребищенського району відбувся форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді. Основною метою якого стало залучення учнів до туристсько-краєзнавчої роботи, удосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, увічнення бойових подвигів захисників України!

До форуму долучилися також діти нашої школи, зокрема президент учнівського самоврядування Глущук Дмитро та його заступник Тавровський Антон. Учні поділилися досвідом участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичний грі ,,Сокіл,,(,,Джура,,) та у Всеукраїнському вишколі ,,Нащадки вільних,,. Також вони розповіли про форми позакласної роботи, що сприяють вихованню патріотизму й національної свідомості в нашій школі. Форум став цікавим для учнів та корисним щодо розвитку і застосування нових методів виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління.

Учень 11 класу Тавровський Антон