УРРААА! ДИСКОТЕКА!!!

У п'ятницю, 8 листопада 2019 року, в Погребищенській ЗОШ №2 відбулася довгоочікувана дискотека. Захід проходив у актовій залі, де зібралися учні 8-11 класів. Тема дискотеки "Музика 80-90-00-19 років". Відповідно до теми, ді-джеї підготували плейлист із композиціями як 80-90х років,так і сучасності. А також звучали українські народні пісні. Кожен намагався одягнутися відповідно стилю тих років. Деякі представники демонстрували власний одяг, розповідаючи про свій стиль. Найактивніші отримали призи. В актовій залі була облаштована ретро-фотозона, де учні мали змогу фотографуватися і поринути в атмосферу тих років.

Ініціаторами та організаторами свята став учнівський комітет школи, у складі президента школи - Глущука Дмитра, заступників - Тавровського Антона і Задернівської Яни та голів центрів - Поліщук Владислави , Подуфалої Вероніки, Супрун Вікторії , Сіренко Юлії та Бобрика Олександра. Вони прикрасили зал і повністю підготували святкову програму.

Усім дискотека дуже сподобалася, тому позитивно відгукувалися і про ідею, і реалізацію свята. Від імені учнівського самоврядування дякуємо усім за те, що відвідали наш захід,за позитивні емоції. Можливо, такі позитивні емоції допоможуть нам не лише зарядитись енергією, а й досягти успіхів у навчанні.

Від імені всіх учнів хочемо подякувати за підтримку та допомогу в реалізації заходу директору школи Петру Володимировичу Коротуну, заступнику директора з виховної роботи Галині Дмитрівні Довганенко, педагогу-організатору Лілії Іванівні Олійник , учителям Миколі Олександровичу Шайгородському та Олександру Вікторовичу Яцькову.

Члени учнівського самоврядування