Наш вибір 2019!

Сьогодні у стінах нашої школи разом з іншими яскравими подіями пройшли вибори президента учнівського самоврядування. Цьогоріч на цю посаду претендували: учень 10 класу Глущук Дмитро та учениці 8-Б класу Ковтонюк Юлія й Задерніська Яна. Кожний із претендентів склав чудову програму, яку учні-виборці могли прочитати на першому поверсі нашої школи.

Одразу ж після ознайомлення кампаній учасників учні 5-11 класів під час 6 уроку змогли віддати свій голос за улюбленця. Кожен проголосував із розумом та відповідальністю!

Отже, наступні 2 роки очолювати учнівську раду буде Глущук Дмитро, який твердо переміг з кількістю голосів – 130. Друге місце зайняла Задернівська Яна з підтримкою 58 виборців. За Ковтонюк Юлію ж проголосували 16 учнів.

Вітаємо Дмитра із перемогою на цих президентських виборах і хочемо побажати плідної праці, успіху у всіх справах та підтримки учителів й учнів.

Учень 11 класу Тавровський Антон