Мандруємо разом - пізнаємо світ

Загальношкільний  вихід у ліс – це не тільки оздоровлення дітей і пропаганда туризму. Змагання і підготовка до них допомагає згуртувати нас, здружити між собою класи, учителям – краще пізнати своїх вихованців.

День здоров’я і фізичної культури в Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів пройшов 6 вересня 2019 року. Керівниками фізкультурно - оздоровчого заходу в 1-4 класах була Сивак Т.В., а в 5-11 - Воровський О.С.

Звіт про цю роботу хочеться почати словами К.Я Бострема: ”Найдієвіші ліки для фізичного здоров’я – бадьорий і веселий настрій”.

Місце проведення вибрали чарівний ліс села Гопчиця.

У програму змагань входили:

1.Назви команд ,дивіз емблеми

2.Туриський похід

3.Бій півнів

4.Перетягування канату

5.Спортивна вікторина

Усі класи добре підготували девіз і речівку, і емблеми

В туристичному поході всі класи вели себе добре. Особливо себе проявили учні  11 класу чудовим виконанням пісень.

В конкурсі “Бій півнів” перемогу здобули: Ільченко Андрій  5-А клас, Вовк Ростислав  5-Б клас, Паращук Максим  6-А клас, Верещака Дмитро  7-Б клас, Полянський Денис  8-А клас, Корж Владислав  9-А клас, Гальчук Богдан 10 клас.

При перетягуванні канату найсильнішими були: 5-А кл. капітан команди Шлапак Владислав, 7-Б кл. капітан команди Верещака Дмитро, 6-А кл. капітан команди Журавський Олександр, 8-А кл. капітан команди Яцьков Олександр, 9-А кл. капітан команди Ковальчук Олександр, 10 клас капітан команди Глущук Дмитро.

Кращу теоретичну підготовку показали учні  8-А кл., 11 кл., 7-Б кл., 9-А кл., 6-А кл., 5-Б кл.

При повернені з туристичного походу учні подякували всім учителям і дирекції школи за хорошу організацію дня здоров’я і фізичної культури.

Більше фото з походу ТУТ!