Уроки літератури рідного краю.

Кожен народ береже й шанує свою історію, свою культуру та традиції. Це основа основ. Адже без минулого, без коренів немає майбутнього в жодного народу, в жодної родини.

Видатний український письменник Максим Рильський говорив так: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». І це дійсно так. Історико-культурна спадщина кожного народу передається з покоління в покоління як найцінніший спадок.

Можливість доторкнутися до цього невичерпного джерела духо¬вності й народної мудрості розкрилася перед учнями 5 – А класу під час екскурсії до місцевого краєзнавчого музею Н.А. Присяжнюк  на уроки літератури рідного краю .

Директор музею  своєю розповіддю перенесла учнів на шлях знаменитої жниці народної ниви , всесвітньовідомої нашої землячки , людини неповторного обдарування , самовідданій , національно-духовній,діяльній, «трудоголіка» вищого ґатунку ,фанатично  відданій золотим розписам українського слова , справжній патріотці подільського краю  Насті Андріанівни Присяжнюк.

На  завершення екскурсії діти залишили щирі побажання та слова вдячності у книзі записів.

Т.І.Андрощук , класний керівник 5- А класу

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні