Родина – душі берегиня

Мабуть найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім’я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому. А у дитинстві доповнюють  уявлення про світ ще й у школі, вона стає для всіх другою родиною з люблячими і терплячими педагогами.

Єднають ці родини ще більше не лише буденні справи та навчання, а й свята, особливо ті, що називаються родинними. Такі заходи, окрім позитивних емоцій, дарують учасникам ще й почуття  єдності, яке згуртовує шкільний колектив – учнів, батьків та вчителів.

17 травня у 3-А класі Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відбулося тепле родинне свято «Родина – душі берегиня».

До школи завітали найрідніші для третьокласників люди: матусі і татусі, дідусі та бабусі, сестрички та братики. У родинному колі діти розповідали вірші, співали пісні для своїх рідних, які торкнули найтонші струни кожної душі. Батьки почули на свою адресу найсолодші слова від своїх дітей.   Усім членам родини учні присвятили багато гарних побажань, пісень, гуморесок і цікаву сценічну постановку. Третьокласники побажали всім: дорослим і дітям – завжди пам’ятати про тих, хто дав їм життя.

На святі панувала атмосфера сімейного затишку.

Класовод 3-А класу Н.В.Суманєєва

Вихователь ГПД 3-А класу Л.В.Краснюк

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту