Нас єднає вишиванка

Традиційно, в третій четвер травня, відзначається всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Цього року, свято припало на 16 травня, і саме цього дня учні 5-Б класу провели годину спілкування "Нас єднає вишиванка". Лунали вірші, пісні, мерехтіли різнобарвними узорами вишиванки на учнях школи, а також грали посмішки на обличчях учасників і гостей свята, бо єднала їх "вишиванка", яку створили на стадіоні під променями яскравого сонця і блакитного неба.  Вишиванка - це своєрідний код нації, який оберігає людину, робить її добрішою, чуйною, творчою.

Завершилось свято вишиванки невеличким танцювальним флешмобом, який організували керівник хореографічного гуртка Солоданюк Марина та учень 8-А класу Недошовенко Максим.

Класний керівник 5-Б класу О.В.Яцьков

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні