Дзвони пам’яті Чорнобиля 2019

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії у Погребищенській ЗОШ №2 учні 7-Б класу провели урок пам’яті. Для того, щоб Чорнобильська катастрофа не повторилась, потрібно виховувати дітей у дусі відповідальності за наслідки загрозливих технологій та розвивати в молоді екологічну відповідальність.

Учні розповіли про найбільшу та найстрашнішу катастрофу мирного часу, наслідки якої відчуватимуть чимало поколінь. Діти повідомили нам про потенціальну небезпеку радіації, згадали про ліквідаторів аварії, познайомили із правилами поводження у забрудненому середовищі, навчили використовувати рослини, які виводять радіацію з організму людини.

На мультемедійній презентації учні бачили реальні наслідки аварії на ЧАЕС, які змусили здригнутися їхні серця.

Не оминуло це страшне лихо й Вінничину. Саме пам’яті вінничан, які віддали своє життя в ім’я порятунку  мільйонів людей нашої планети, приясвячена  історико-меморіальне видання  “Дзвони пам’яті Чорнобиля”.

В підготовці та проведення уроку памяті взяли участь всі учні 7-Б класу. Найактивнішими учасниками були: Задернівська Яна, Калін Марія, Лесик Ярослав, Ковтанюк Юлія, Лукашевич Ярослав, Мусієнко Іван, Сорочинська Анастасія, Ярова Аліна.

Ці учні взяли участь у районному мітингу присвяченому вшануванню пам’яті загиблих ліквідаторів катастрофи. У своїх виступах відмітили, що всі ми маємо берегти світлу пам'ять про численні жертви грізного неконтрольованого атома, свято шанувати відвагу героїзм, подвиги тих, хто робив усе  можливе і неможливе, щоб уникнути лиха.

Класний керівник 7-Б класу Н.М.Сладецька

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні