Молодь за здоров’я

Відповідно до наказу №13 від 29.01.2019 р. з метою поглиблення знань учнів щодо принципів  здорового способу життя, виховання відповідального ставлення до власного здоров'я та здоров'я громадян як найвищої цінності, формування у дітей навичок здорового способу життя, активної життєвої позиції  з 4 по 8 лютого 2019 року у  школі було проведено тиждень здорового способу життя  « Молодь за здоров'я».

У рамках тижня проведено заходи за такими напрямками:

Соціальне благополуччя

4.02 – День толерантності під девізом «Слово -  не горобець: вилетить – не впіймаєш».

Розпочато тиждень лінійкою «Шкідливим звичкам – ні!», яку підготували  учні 8- Б класу: Хоменко В., Човган М., Семко М., Величко О., Каргальськова В.

Психічне та духовне благополуччя

6.02 – День приємних емоцій  під девізом «Без емоцій немає істини»

Школярі  дарували грайливі посмішки на смайликах, дарували всім гарні побажання. Заслуговують на увагу роботи учнів 4-А , 8-А. 5-Б та ін.

7.02 – День інтелектуалів під девізом «Знання – це сила»

Цього дня наші найкращі  інтелектуали змагалися у грі-квесті «Як ми дбаємо про здоров'я».

Найактивнішими учасниками гри були команди 4-А, 5-А, 8-А, 9 та 10 класів.

Фізичне благополуччя

5.02 – День здорового харчування під девізом «Ми живемо не для того, щоб їсти, а для того, щоб жити!»

Творчі та креативні ідеї діти використовували  для оформлення рецепту корисної страви. Оригінальними були роботи 4-Б,4-А, 6-А, 9 та 10 класів.

8.02 – День активного руху під девізом «Рух – це здоров’я, рух – це життя».

Енергійним  завершенням тижня здорового способу життя був танцювальний флешмоб «Український драйв», де більшу частину складали учні  4-5-х класів  та народні рухливі ігри з молодшими школярами, проведені учнями 7-А класу.

Вчитель  основ здоров'я Чорноус Н.С.

Comments are now closed for this entry