Перший раз у перший клас до Погребищенської ЗОШ №2

Початкова школа – це країна дзвінкого сміху, щасливих сяючих очей, перших радощів, відкриттів. Початкова школа - це фундамент шкільної освіти, від якого залежать знання і успіхи дитини у майбутньому житті.

Щороку наша Погребищенська ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів гостинно запрошує шестирічних діток у «Школу майбутнього першокласника», мета якої організувати дітей у новому колективі і незвичній для них атмосфері, полегшити перехід від дитячого садка до школи, позитивно налаштувати малят до навчання. Водночас вчителі, знайомлячись  з дітьми, зможуть надати батькам індивідуальні консультації в рамках роботи консультпункту.

Так, 1 лютого 2019 року відбулися батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. Епіграфом батьківських зборів стали слова Л.А.Касиля «Сім'я та школа - це берег та море. На березі дитина  робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається  море знань, а курс у цьому морі прокладає школа».

Директор школи П.В. Коротун щиро привітав батьків та запевнив їх у тому, що колектив школи зуміє забезпечити всебічний розвиток кожної дитини та формування предметних компетентностей в умовах НУШ.

Також розповів про традиції та звичаї початкової школи, про основні вимоги до учнів і ознайомив зі статутом школи.

Учителі початкових класів, які будуть працювати з першачками (Куніцька Л.М., Бачинська Л.Р.), надали батькам практичні рекомендації  та пам’ятки щодо підготовки дітей до нової української школи.

Тож запрошуємо майбутніх першокласників до нашої школи! Ми раді кожній дитині і кожній родині!

Comments are now closed for this entry