Флешмоб "Єдина країна"

Століття тому до літопису українського народу додалася ще одна особлива подія. 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані урочисто проголосили Акт Злуки: відтак, у єдину соборну державу об’єдналися Українська Народна і Західно-Українська Народна Республіки.

Саме цього дня, вперше за майже шість століть, українці зробили серйозний крок уперед на шляху до реалізації прадавньої мрії – об’єднання більшості етнічних земель у соборну, вільну і неподільну державу.

В рамках відзначення в Погребищенському районі Дня Соборності України та 100 - річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки 21 січня 2019 року учні нашої школи долучились до загальнообласного флешмобу «Єдина країна».