Вінок вити – життя любити

Вінок – справжній символ любові до роду, до наших традицій, до Батьківщини. Український вінок – це диво нашого народу, адже  кожна квіточка не лише прикрашала голову дівчини, а й слугувала оберегом, дарувала їй силу та вроду…

Нещодавно у Погребищенській ЗОШ №2 була проведена відкрита виховна година «Український вінок як символ любові до рідної землі», яку підготували учні 8-А класу та класний керівник Н.О.Бенеда. Свято було яскраве, самобутнє. Діти ознайомили присутніх у залі з особливостями українського вінка, розповіли про квіти, що є невід’ємною складовою цього дива. Оплесками зал вітав пісні й танці, які виконували школярі. Цікавинкою всього дійства було дефіле дівчат, де вони представляли вінки, зроблені власноруч. Затамувавши подих, спостерігали глядачі за музичною композицією «Вінок».

На завершення свята класний керівник подякувала М.І. Солоданюк, хореографу школи  за постановку танців, бібліотекарю Л.В.Бобковій за представлену виставку літератури, присвячену українському вінку, теплі слова вдячності також лунали на адресу М.О.Корж, бабусі одного із учнів 8-А класу, яка спекла запашний коровай і оздобила його.

Н.О.Бенеда, класний керівник 8-А класу