Діти – це квіти нашого життя!

Що є найціннішим скарбом у світі? Золото, діаманти, сапфіри? Ні!

Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього. Саме з такою метою у 3-А класі  Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. 7 грудня 2018 року вихователями ГПД Суманєєвою Н.В. та Краснюк Л.В. була проведена відкрита виховна година «Діти України.» Під час заходу вихователі намагалися  виховувати любов до рідної Батьківщини,  патріотизм, розвивати почуття гордості за свою Україну; формувати національну свідомість; виховувати найкращі людські якості.

Захід розпочався рядками про нашу державу. Україна – золота, чарівна сторона. Земле, рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних, ласкавих, поетичних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де народились і живуть. Слова, що йдуть від серця, найщиріші та найтепліші.

У цей день лунало чимало гарних віршів, висловлювань про рідну Україну. Лунали пісні у виконанні  учнів класу, дівчаток, а також   музичні композиції у виконанні Казьмірук Антоніни «Любіть Україну», Суської Вікторії « Я маленька україночка». Дует у складі Смальчука Олексія та Іванової Юлії виконав пісню «Я малюю Україну». Свято закінчилось танцем у виконанні учнів класу «Україна – це ми»

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховаємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

Вихователі ГПД 3-А клас Суманєєва Н.В. та Краснюк Л.В.