Барви золотої осені

Осінь – чудова пора року.

Традиційно кожного року у школі проходить Свято осені. Діти представляють свої композиції з природних матеріалів, готують костюми, вивчають вірші і пісні, танці.

Ось і завітало це свято і до учнів 2-А класу.

Святково прикрашений клас, лагідна музика зустріли гостей нашого свята. За мить з’явилася чарівниця Осінь (Поткалюк Юлія),яка дуже гарно зіграла свою роль. Один за одним з’являлися інші дійові особи: осінні місяці, Урожай (Сіренко Я.), овочі – Буряк (Латенко В.), Картопля (Недошовенко О.), Морква (Волкотруб В.), Помідор (Семчук О.), Капуста (Гульчук С.), Гарбуз (Бондарчук В.), Диня (Немудра А.), Цибуля (Пікула О.),  Часник (Поп’юк О.), Огірок (Руденко О.) і дощики (Ковальчук В., Гончар Н.). Діти на високому рівні показали свою майстерність. Окрасою свята стали сценка «Сперечались овочі», танок з парасольками і пісня про осінь у виконанні Гончар Надії.

А яке свято без конкурсів? Діти відгадували загадки, грали різні ігри, виконували цікаві завдання.

Також своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Тож дякую  за підготовку і підтримку батькам!!

Класовод 2А класу Счаслива Л.П.