Звіт по проведенню тижня математики в школі

Математика-дивовижна вчителька у мистецтві  спрямувати думки ,наводити порядок там, де вони невпорядковані і викорчовувати  безглуздя , фільтрувати брудне і наводити ясність . Математика сприяє формуванню та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів . Тому в нашій школі  проводився тиждень математики з 16 по 19 жовтня під девізом "Математика-один із видів мистецтва".

У тижні були задіяні учні 5-11 класів. Кожен день тижня мав свою назву, а саме:

• День знайомств(вівторок)
  • День мистецтва(середа)
  • День екскурсії в історію математики(четвер)
  • День знавців математики(п’ятниця)

Перший день розпочався із оголошення плану тижня та запрошення учнів до активної  участі у міроприємствах тижня. В цей день учні 6-х класів відгадували математичні загадки , а учні 8-Б класу провели гру «Логічний олімп» з метою розвитку пізнавальної діяльності , кмітливості .

Другого дня проводились конкурси на кращу газету (8-11кл) , виготовлення аплікацій за допомогою геометричних фігур(6-Бкл),конкурс малюнків на тему «Математичні загадки у малюнках» (5-Акл) та малювання на асфальті (5-Бкл).

Третього дня була проведена екскурсія в історію математики .В цей день учні 6-А класу провели гру «Подорож по місту математичних загадок» ,учні 8 класу взяли участь в усному журналі  «Відомі математики».

Впродовж четвертого дня учні 5-8 класів  розгадували  математичні  кросворди.

Учні 9-11 класів взяли активну участь у грі «Математична дуель»,  де діти продемонстрували  активність, кмітливість, взаємопідтримку.

Протягом всього тижня учні мали змогу ознайомитись зі змінною експозицією , тематика якої змінювалась кожного дня. Тиждень математики сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні математики.

Учитель математики Хоменко Катерина Володимирівна