Бобер 2018. Старт конкурсу

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

11-13 листопада 2018 року відбудеться 11 міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

До участі запрошуються учні 2-11 класів. Благодійний внесок на проведення конкурсу становить 18 гривень.

Метою конкурсу є популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Нормативна база: наказ Міністерства освіти і науки України від 16.10.2013 № 1437 "Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності "Бобер", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 р. за № 1846/2437

Більш детальну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»