День учителя 2018

Дорогі колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом!  Бути вчителем-це покликання. Ми прийшли до цієї професії не випадково, ми довго готувалися. Зараз я вже не можу уявити своє життя без школи, без цих чудових учнів, без вас,колеги. Високо ціную щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Я хочу привітати вас з Днем вчителя, а також сказати вам спасибі за те, що ви завжди поруч. Ми повинні підтримувати один одного, тому що вчителі-це колеги, які завжди готові допомагати один одному.

Бажаю вам,  дорогі колеги, міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці, відчуття повноти і неповторності життя,  невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті

та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість, милосердя та життєрадісність!

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а у всіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Зі святом Вас, шановні колеги!

З повагою: директор школи П.В.Коротун