Василь Сухомлинський - красиве і горде ім'я

28 вересня  у шкільній бібліотеці  Погребищенської ЗОШ № 2 з ініціативи учнівського самоврядування відбулася конференція, присвячена сторіччю від дня народження одного з найвідоміших педагогів і дитячих письменників ХХ століття - українського вчителя, вченого Василя Олександровича Сухомлинського.

У конференції взяли  участь  учні 9 - 11 класів.

Школярі з задоволенням дивились відеофільм  про педагогічну та громадську діяльність педагога. Дізналися про те, що В. Сухомлинський – не тільки письменник, а ще й член-кореспондент Академії педагогічних наук РРФСР, з 1958 р. – заслужений учитель УРСР. У 1968 р. йому присвоїли звання Героя Соціалістичної Праці. Того ж року він був обраний членом-кореспондентом Академії педагогічних наук СРСР. Марина Козка учениця 9 класу підготувала презентацію літературної спадщини.

Його твори глибоко поетичні, лаконічні, дотепні, з тонким підтекстом.

Учасники конференції познайомились і проаналізували оповіданням " Бо я - людина ". Кращі риси характеру людини записали на пелюстках і склали квітку сонця. Зачитали крилаті вислови  педагога.

Кожне покоління по-новому сприймає В. Сухомлинського, знаходить цінні дороговкази для навчання і виховання.

Людина, народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний.

В. Сухомлинський