Програма TIKA в Україні

13 вересня 2018 року Погребищенська ЗОШ №2 гостинно зустрічала турецьку делегацію, у якої завершується перебування в Україні. Присутня на зустрічі начальник відділу освіти Погребищенської РДА Бутенко З.М. привітала шанованого гостя на Надросянській землі та щиро подякувала за співпрацю й розуміння проблем сучасної школи.

З промовою виступив координатор Турецького Агенства з міжнародного співробітництва і координації (ТІКА) в Україні пан Хаджі Байрам Болат, який відмітив що Туреччина має багато можливостей для реалізації власних проектів, пов’язаних з розвитком освіти в Україні.

Директор школи Коротун П.В. від імені педагогічного та учнівського колективів комунального закладу «Погребищенська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» висловловив слова подяки Координатору Турецького Агенства з міжнародного співробітництва і координації (ТІКА) в Україні пану Хаджі Байраму Болату за заміну вікон (89 штук) та дверей (16 штук) на металопластикові (загальна вартість 1,5 млн. грн.), та вручив на згадку сувенір із символікою м. Погребище.

Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.
Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.
Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
Хай Бог посилає своє благословення на Ваші добрі діла