Життя – у книгах

Всім відомо, що висока пошана є визнанням багаторічної чесної праці людини.

Посада бібліотекаря – одна з найдавніших на землі. На цю посаду призначалися найвидатніші люди свого часу, тому що бібліотекарем могла бути перш за все людина освічена.

Гарними і теплими словами у ці прекрасні травневі дні згадує педагогічний колектив Погребищенської ЗОШ №2 свою колегу, мудрого бібліотекаря, яка віддала улюбленій  справі багато літ свого життя, а нині на заслуженому відпочинку,  Олену Василівну Сташевську. Її висока культура, великодушність, доброта, відповідальність, повага до себе та до оточуючих створили  у свій час у нашій школі позитивний імідж цієї професії.

Олена Василівна завжди брала активну участь у формуванні підростаючого покоління: зацікавлювала учнів книгою, вчила вибирати літературу, враховуючи вікові та особисті інтереси, навчала розуміти і оцінювати прочитане, залучала кожного до різноманітної діяльності, дбала про поповнення фонду краєзнавчими виданнями.

У нашій школі ця жінка створила храм, у який двері були відкриті всім, хто любить книгу. Кожен, хто приходив сюди, хотів якнайдовше затриматися в цих затишних стінах і поспілкуватися з Оленою Василівною – справжнім фахівцем своєї справи, яка вміла дібрати ключик до всіх сердець.

У цій оселі людського розуму завжди було естетично, затишно, панувала доброзичлива атмосфера.

І сьогодні Олена Василівна вміє поєднати любов до книжки з повсякденними турботами по господарству, піклуванням про дітей та внуків. Її велике та щире  серце зовсім не знає втоми.

Дорога Олена Василівна! Хай доля Вам дарує міцне здоров’я, благополуччя, тепло й спокій. Нехай дні Ваші будуть наповнені красою, позитивом та увагою близьких людей.

Педагогічний колектив Погребищенської школи №2

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні