Перші «жнива» першокласників…

Їх на сцені було вісімнадцятеро - таких урочисто милих й гарних, вдягнених у святкове вбрання. А в залі – їхні батьки, вчителі, учні та запрошені  гості.

Здається, ніби зовсім недавно маленькі діти боязко і невпевнено переступили поріг нашої школи і все у них було попереду: перша літера, перше прочитане слово, перші радощі і прикрощі, а сьогодні вони вже закінчують перший клас.

Час  плине швидко.  Ми перегорнули останню сторінку Букваря, позаду  залишилося дитинство, якого уже ніколи не повернеш. Та сумувати не будемо, бо навчилися вже читати і писати. Це лише перший крок у світ Знань, цікавий і  по справжньому нескінченний.

Ми довго готувалися до свята. І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, танці , які не залишили байдужими нікого. У проведенні свята допомагали учні 5-Б  класу: Садовий В., Хулап К., Лабенко Ю., Нечипорук Д., Верещака Д., Завертана .,Оранська І. На завершення всі дітки отримали  подарунки від Букваря, батьків і  святковий торт

Хочу висловити слова щирої вдячності батькам моїх першокласників за підтримку, терпіння, співпрацю. Бажаю  гарного літнього  відпочинку. До зустрічі у другому класі.

Лавровська А. І класовод   1-Б класу

Comments are now closed for this entry