Геній і Ангел

23 травня 2018 року у Погребищенській ЗОШ №2 відбулася цікава зустріч старшокласників із Володимиром Яковичем Бевзом, дідусем Олександри Бурбело, члена Національної спілки письменників України (прийнято посмертно у 2015 році, за вагомий внесок в українську літературу), яку відкрила методист районного методичного кабінету В.Г.Тімергазіна.

Із захопленням слухали учні розповідь дідуся про надзвичайну дівчинку, в якої була світла й чиста душа, яка за свій короткий життєвий шлях витворила прекрасну вимріяну країну дитинства, що відкриває підростаючому поколінню світ добра й краси.

З цікавістю ознайомились учні із збірками маленької письменниці, милувалися її фотоколажами, із задоволенням слухали пісні на слова Олександри у виконанні членів літературного клубу Вінницького технічного університету та народних аматорів.

Сьогодні не вперше ознайомилися учні із творчістю Олександри, вони дізнавалися про неї і вчили її вірші на уроках літератури рідного краю.

Зустріч була надзвичайно душевна, змістовна та цікава.

На завершення завідуюча районним методичним кабінетом, учитель української мови та літератури Сидорук Т.П. та директор школи Коротун П.В. подякували Володимиру Яковичу, а учні 9А класу (Анастасія Плюшко, Денис Бунець, Руслан Панченко, Анастасія Пікула, Антон Тавровський) декламували вірші юної поетеси.

Її крилаті слова, що звучали в залі, не залишили байдужим жодного із присутніх.

Учениця 10 класу Марач Юлія

Comments are now closed for this entry