Призери обласних змагань

15  травня 2018  р.  у  місті  Вінниця  відбулися фінальні  змагання III етапу Всеукраїнських  дитячих спортивних ігор «Старти  надій – 2018 р.» ,у яких  брали  участь  учні  7-А  класу  Погребищенської  ЗОШ №2, класний керівник – Бенеда Наталія Олексіївна . У програмі  змагань:  біг  60 м., стрибки  у  довжину  з розбігу, метання  м’яча, піднімання тулуба з положення  лежачи  в сід, естафета 8х50м.

Вітаємо  команду  учнів  у складі: Ковальчука  Олександра,  Коржа Владислава, Левченка  Олексія, Боб’яка  Данила , Вегеру Станіслава, Недошовенка  Максима,  Мусанову Діану, Мусанову Сніжану, Сіренко Юлію, Мельник Аллу, Аврамчук Яну,  Поліщук Владиславу.

П’ять  складових шляху  до перемоги – це стійкість , швидкість,сила, майстерність і воля .Причому воля  - це найголовніше. А якщо ти ще  виступаєш  за  команду ,то обов’язково  і дружба. Всі  ці  якості  я побачила  у наших семикласників .Молодці ! Так тримати!

Вчитель фізичної культури

Сивак Тетяна Василівна.

Comments are now closed for this entry