День Європи 2018

Щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали.

Саме з такою метою  у Погребищенській ЗОШ №2 І-ІІІ ст. учні 7-А класу з класним керівником підготували та провели відкритий виховний захід «Україна – європейська  держава».

Зі сцени звучали щирі слова про рідний край, про єдність думок, переконань українців з європейцями.  Під час свята гості мали можливість здійснити віртуальну подорож містами України, у ході гри «Третій зайвий» пригадали , які ріки, гори, танці, страви європейські.

Звичайно, окрасою свята стали художні номери. Флешмоб « Це моя земля» гості вітали гучними оплесками. Ліричного настрою усім присутнім додав номер у виконанні Алли  Мельник на бандурі. Родзинкою заходу можна вважати танець-пісню «Варенички», яку виконали Вікторія  Корж (9-Б кл.) та дівчатка 7-А класу…

До свята долучилась бібліотекар нашої школи Л.В. Бобкова, яка  оформила чудову тематичну виставку літератури під назвою «День Європи – свято миру і єдності».

На завершення виховного заходу діти  довели присутнім  про необхідність миру, співпраці з європейськими державами:

Ніхто не зупинить історії хід –

Будує свій дім Україна.

І стверджує нині  і Захід, і Схід,

Що ми є велика родина!

Величним фіналом стала пісня «Європа і Україна», яку семикласники виконали із гордістю за свою Батьківщину.

Н.О. Бенеда,  класний керівник 7-А класу

Comments are now closed for this entry