Щоб довгою і щасливою була стежина життя

Дитячий світ прекрасний і неповторний… Серце дитини наївне, чисте й довірливе. Щоранку відчиняю двері 4 - А класу і зустрічаюся з щирими поглядами дітей. Це як безмежний океан, в який знов і знов пірнаєш.

Незабаром закінчить початкову школу четвертий клас, у якому навчається 16 допитливих " чомусиків ". Мої маленькі друзі — здібні, талановиті, добрі, хазяйновиті й дуже дружні, які у труднощах підтримують одне одного. Кожен — яскрава особистість. Чимало досягнень на шкільній стежині цих дітей – участь у конкурсах, олімпіадах, позакласних заходах.

Ми долаємо вершини знань цікаво та змістовно відпочиваємо. За роки навчання побували у м Києві, Вінниці. Плануємо відвідати ландшафтний парк в Буках. Вивчаємо історію рідного краю.  У позаурочний час ходили до осіннього парку, ліпили сніговика з першого снігу…

Можна безкінечно вести мову про дітей, бо вони такі різні, незбагненні, хай часом ледачкуваті й примхливі, але завжди в  пошуку.

Я навчаю їх бути чемними, добрими й чуйними, справедливими. Сподіваюся, що довгою і щасли¬вою буде їх шкільна стежина .

Любі діти! Роки навчання в початковій школі пролетіли для нас як одна мить. Не сумуйте, що ця пора закінчилась. Бережіть у своїх серцях все найкраще з нашої спільної історії. Мрійте, творіть, сміливо йдіть до своєї мети та ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Хай вам щастить!

Дякую батькам, які разом зі мною терпляче вели своїх синів та доньок дорогами Країни Знань. Сподіваюся, що діти їх не розчарують.

Сторожук Тетяна Павлівна,

класовод 4-А класу

Погребищенської  ЗОШ №2 І-ІІІ ст.

Comments are now closed for this entry