День Матері

Мама, мати, матуся... Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої, найдобрішої, найкращої, наймилішої для нас людини. Тільки вона нічого не пожалкує для своєї дитини, це вона в хвилину небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити свою дитину, зазнає будь-яких труднощів, щоб жилось їй краще. Віддасть усю свою мудрість душі, тепло свого серця, своє здоров’я .

Любов материнська не знає кордонів, страху, сумнівів. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє нас перед безоднею. Мати тяжко страждає, якщо її дітей спіткало лихо, і розквітає, стає молодшою, веселішою, сильнішою, коли бачить, що її діти виросли порядними людьми.

Слово "мама” росте з нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка, як тихо світить вечорова зоря, і гладить по голівці рідна рука. Мати – захист і притулок для дитини, вона її опора й совість. Все, що є в нас найкращого, все від неї, від рідної неньки.

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами й квітами встелена земля, теплий весняний вітер приносить до нас -  Свято Матері.

Саме тому  учні 5-Б класу присвятили свої презентації та малюнки під девізом: «Моя мама найкраща» дорогим людям.

Школярі відмітили, що святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку й  безмежну вдячність за все, що роблять для них  мами, за їх любов і розуміння.

Вікторія Новіцька, учениця 5-Б класу

Comments are now closed for this entry