Добігають кінця наші шкільні роки...

Шевчук Є.Добігають кінця наші шкільні роки, які ми завжди будемо згадувати з радістю й душевною теплотою. У пам’яті залишаться шкільні друзі, вчителі, які дали нам важливий поштовх у життя, вклавши в нас найцінніше й найпотрібніше. Ми  прожили єдиними надіями, турботами, радощами й печалями зі своїми шкільними друзями.

Євгеній Шевчук

Поліщук В.Хочемо подякувати найдорожчим людям – нашим  батькам і вчителям, що навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати власну думку, любити науку, тобто дали основу того, без чого неможливо у житті. Ми будемо намагатися не розгубити все це, а тільки примножувати, виховуючи в собі найкращі людські якості.

Владислав Поліщук

Воронецький Я.Протягом 11 років у стінах нашої школи ми навчались,зростали, мужніли, усвідомлювали почуття відповідальності, ставали справжніми громадянами та патріотами України. І нехай не турбується школа: ми гідно пройдемо життєву стежину, хоч якою складною вона не буде.

Ярослав Воронецький

Осипенко І.Школа –  рідний дім. У ній пройшло наше дитинство. Саме тут формується наш світогляд, наша свідомість. Тільки у цьому храмі панує підтримка, взаєморозуміння, злагода. Спогади про щасливі дитячі роки, про мудрих учителів ми будемо берегти, як найдорожчий скарб.

Ірина Осипенко

Швець І.Юність – справді найкраща пора життя людини й проходить вона у школі. Ще крок – і ми символічно попрощаємось із безтурботним дитинством. Дальше  самі будемо вивчати складну науку життя. Я впевнена, що мої однокласники  сумуватимуть за казковими моментами, пережитими у стінах рідної школи.

Інна Швець

Нечитайло В.Ми завжди будемо згадувати свою другу домівку – місце, куди нас ще маленькими привели батьки, де з допомогою всього шкільного колективу ми розправили крила й стали дорослими людьми. На мою думку, 11 клас – це особливий етап шкільного життя.

Віталій Нечитайло

Comments are now closed for this entry