Дорогі наші діти

2018 рік у вас особливий : ви пройшли один з найважливіших етапів свого життя – закінчили школу. Ми хочемо, щоб ви зробили правильний вибір і стали на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі і перешкоди.

Не порушуйте чистоти свого роду. Бо з роду починається все: родина, мова, родова сила. І ви, як краплина, несете цю ріку далі.

Станьте хорошими, чесними і порядними людьми. Ніколи не стійте на одному місці: рухайтесь, вчіться, працюйте, бо камінь, який лежить в одному місці, обростає мохом.

Нехай все те, чого ви досягнете, змусить нас, батьків і ваших учителів пишатися вами.

Не бійтеся труднощів, сміливо приймайте рішення, застосовуючи розум і власні почуття. Нехай життя буде захоплюючою подорожжю, яка буде давати вам цінні уроки.

Батьки

Comments are now closed for this entry