О спорт - ти сила!

О, спорт! Ти – прогрес! Ти сприяєш удосконаленню людини – найбільш прекрасному творінню природи.

Несеш ти радість, щастя й мир
Немов ріка – весняні  води.
Під покривалом твоїх крил
Племена дружать і народи.

На ґрунті дружби і змагань
Фонтаном б'ють джерела чисті.
І п'ють ту воду без вагань
І немічні, І мускулисті.

То ж на вустах твоє ім'я
У місті, в гумі і в наметі.
О, Спорт! Ти – мир і надбання
Усіх народів на планеті!

“Здоровий жебрак щасливіший за хворого короля” – писав Артур Шопенгауер. І справді, щастя починається з тілесного та духовного здоров'я. Завжди мати вигляд на 100%, почуватись впевнено і щасливо допоможе спорт.

У масовому розвитку фізичної культури і спорту я бачу один із кращих варіантів боротьби за здоров'я людини, її творчу активність і довголіття. Скільки цікавих змагань проходить у Погребищенській ЗОШ №2!? Їх не порахувати.

Приємно відзначати, що у спортивних змаганнях беруть участь не лише учні школи, а й учителі. Нещодавно у змаганнях стрільби із пневматичної гвинтівки виборола І місце заступник з виховної роботи Довганенко Галина Дмитрівна.

Грамотами та медалями з акробатики нагороджуються такі учні:

Ільченко А. (І м.), Мартинюк А. (І м.), Лівковська В. (І м.), Мурлик М. (І м.), Хмелюк С. (ІІ м.), Копецька М. (ІІ м.), Мельникова В. (ІІ м.), Паращук М. (ІІ м.), Шлапак В. (ІІІ м.), Вовченко Д. (ІІІ м.), Адамович М. (ІІІ м.), Пастушенко Р. (ІІІ м.).

22 березня на базі Погребищенської школи №2 відбувся районний турнір з бадмінтону. Цей вид спорту все більше заохочує дітей до занять спортом. Майже 30 учасників нашої школи виборювали призові місця,змагаючись із бадмінтоністами Погребищенської ЗОШ №2.       Переможцями стали:

Нікітішин Е. (І м.), Загородній Т. (І м.), Поп`юк О. (ІІ м.), Ситнюк М. (ІІ м.), Дігтяр З. (ІІ м.), Ковальчук О. (ІІІ м.), Хоменко Н.(ІІІ м.), Гузік В. (ІІІ м.).

Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості. Для збереження здоров`я, як і для попередження хвороб немає кращого, ніж тілесні вправи і рухи. Тому  рухайтесь більше – проживете довше.

Сивак Т.В.

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні