Сім’я, родина, Україна…

Немає жодної людини, яка б не хотіла мати велику дружну сім’ю. Що для кожного із нас сім’я? Це, безумовно, той бажаний маленький острівець у бурхливому і безмежному світі, де тебе завжди чекають, люблять, дарують ласку і ніжність , турботу і смутну пораду, де радіють твоїм успіхам і підтримають у гірку хвилину, де тебе поважають і розуміють.

15 травня в Україні відзначають День сім’ї. Важливо зрозуміти, що сім’я – дорогоцінна перлина, яка називається Україна. Щоб наша держава процвітала, як пишний сад, то потрібно бути працьовитим, відповідальним, шанувати інших, бути бережливим, цінувати красу навколишнього світу, створювати її своїми руками. Все, як говорить народна мудрість, починається з малого. Отже,  «Українська родина – народу святиня!».

Дружною родиною в цей день зібралися учні, батьки і вчителі Погребищенської ЗОШ №2 на свято «Батько і мати – два вірних крила», яке підготували учні 5-а класу. З уст дітей лунали щирі слова любові і ніжності тим, хто веде нас у самостійний світ від народження до змужніння, підставляє своє надійне плече: батька і матері, бабусі і дідусеві.

Єднала мам і дітей пісня: «Матуся зустріча теплом – і вмить зникають всі печалі».

У творчих роботах учні відзначили, що їхні татусі дуже працьовиті, сильні,  мужні й словами пісні запевнили, що не збираються лінуватися.

Для бабусі й дідуся онук чи онучка – то їхні дитиночка-кровиночка. Правду кажуть у народі: «Діти – це діти, а справжні діти - це онуки». Та й школярики з цим погоджуються:

Є у мене гарні друзі -
Це дідусь мій і бабуся
Якщо я довго їх не бачу
То сумую я і плачу».

Я дуже вдячна батькам учнів за створення виставки «Таланти моєї родини». Одні батьки своїм прикладом надихають на творчість: Мурлик В., Калініченко Ю., Любарська Т., Жмурчук О., Тавровська Р., а інші підтримують паростки прекрасного: Шлапак  Алісія гарно малює, жоден конкурс малюнка не обходиться без її участі, Ставнійчук Дмитро – майстр пластилінових фігурок тварин, Вікторія Токарська захоплюється дизайном листівок, Шаповал Світлана – майстер цукрових «зайчиків»,  Інна Висотюк, Олександра Сорокопуд закохані у бісер, опановує квілінг Максим Калініченко. Кожна людина приходить у світ з певним талантом. Головне – розгледіти його, прислухатися до свого внутрішнього «я» і знайти себе.

Хочеться побажати кожній родині:

Хай буде, як дуб, могутній ваш рід!
Хай злагода й мир запанують!

Л.М.Яцькова, класний керівник 5-А класу

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні