26 квітня – День Чорнобильської катастрофи

Чорнобиль… Мертва зона… Сьогодні такі слова гірким болем відлунюються у наших серцях. Заростають деревами, кущами, травою опромінені села. Вони порожні, мертві. Поступово руйнуються хати.

Про жахливу подію важко згадувати, страх проймає душу про мільйони загиблих людей.

У 10 класі Погребищенської школи №2 відбувся виховний захід на тему: «На Чорнобиль журавлі летіли». Класний керівник Мельникова Л.С. відмітила,що Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.  Старшокласники ознайомили присутніх з  квітневими подіями, розповіли про страшну трагедію, яка увійшла в історію як невигойна рана на тілі України. Школярі закликали всіх  усвідомити  масштаби цих подій, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя за майбутнє людства. Зі словами вдячності учні поіменно згадали тих, хто брав участь у ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому й неживому.

О, Боже Великий, наш Боже, наш Боже!

Дай певність на радість, умнож наші сили,

Аби підняли ми обпалені крила,

Щоб швидше минувся час лиха й випроби,

Щоб злився дощами пекельний Чорнобиль.

Швець Інна, учениця 10 класу

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні