Сильні духом

Весняний крос. Цікавий та водночас найважчий вид спорту. Під час бігу, спортсмен повинен бути підготовлений тактично, технічно, а найголовніше фізично.

4 квітня у місцевому парку відпочинку відбулися районні змагання з кросу. У цих змаганнях приймали участь і учні Погребищенської ЗОШ №. Це юнаки та дівчата, які достойно виступили за команду нашої школи.

Перемогу здобули сильні духом: Пігуль Андрій  1 місце дистанція 2000 м. (з результатом 7,09 хв.), Левчик Даша 1 місце дистанція 2000 м. (з результатом 8,15 хв.), Сав’юк Діана 1 місце дистанція 500 м. (з результатом 1,34 хв.), Братковська Аліна 2 місце дистанція 500 м. (з результатом 1.36 хв.), Барінов Ярослав 2 місце дистанція 500 м. (з результатом 1.27 хв.), Нікітішин Євген 3 місце дистанція 500 м. (з результатом 1.30 хв.), Ратошнюк Владислав 3 місце дистанція 2000м. (результат 7,40 хв.).

Старались і ті спортсмени нашої команди, яким зовсім не вистачило сили духу для перемоги, щоб посісти призові місця: Сав’юк Вадим, Волкотруб Дмитро, Огірчук Максим, Ніколайчук Владислав, Скомороський Богдан, Ільницький Артем, Мотруніч Ліза, Ситнюк Максим.

Вчитель фізичної культури Сивак Тетяна Василівна

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні