Останнє фото до шкільного альбому

Дорогі  діти,  дуже швидко пролетіло дитинство, і для вас, одинадцятикласників, незабаром  продзвенить останній дзвінок . У  пам’яті назавжди залишаться яскраві сторінки шкільного життя. Забудете ви про двійки, образи, невивчені уроки, зауваження в щоденнику, виховні години.  Пам’ятайте, що тут, у школі, ви стали особистостями, дружним згуртованим колективом,  навчились творити добро, співчувати нужденним.

На моїх очах ви не тільки розвивались, але й дорослішали. Інколи сварились, але дуже швидко мирились, перемагали, уміли й програвати. Ви були гідними продовжувачами шкільних традицій. Ми пишаємось кращими учнями класу: Гальчук В., Луценко Ю., Мугирем О., Краснобоким Я., Павленко Я., Прохоровою М., Чорноус О. Вони брали участь у шкільних, районних, обласних олімпіадах і конкурсах не раз здобували перемогу.  У спортивних змаганнях були найкращими Олійник І., Бавольський В., Сидоренко В., Тарнопольський В., Хмилівський М. Уміли працювати і відпочивати  Гаєвський Д., Драговоз Ю., Завиденко В., Козакевич Я.,Кукуруза В., Олійник О., Пікула Б., а Лавровська А., Лавровська І., Рожко К. - займалися благородною, в усі часи популярною і цікавою справою – рукоділлям.

Дуже хочеться вірити, що набуті в школі знання, уміння, навички допоможуть вам реалізувати заповітні мрії, досягти своєї мети, стати успішними в усьому. Працювати з вами мені завжди було цікаво,легко, тому що ви завжди були старанними та відповідальними. Як не згадати наших артистів: Луценко Л., Прохорову М., Мугира О., Чабана І., найкращого режисера і постановника – Луценко Ю., оператора Хмилівського М.

Думаю, що ці приємні згадки залишаться в серцях у кожного з нас.

Дорогі мої випускники!  Ще крок – і ви символічно попрощаєтеся з безтурботним дитинством. Ви самі будете вивчати складну науку життя. Хочеться, щоб за кожний життєвий іспит ви отримали лише найвищий бал. Бажаю вам успіхів, натхнення, здоров’я, мирного неба, Божого благословення  та великого людського щастя.

Наталія Сладецька, класний керівник 11 класу

Comments are now closed for this entry

Відвідувачі сайту

На цьому тижні